Potrat - vražda?

Autor: Lucia Švecová | 15.9.2013 o 16:58 | (upravené 7.10.2013 o 20:25) Karma článku: 5,13 | Prečítané:  683x

Dnešný svet (ako už vieme, pod vedením kultúry smrti) nám stále klame. Chce nám vsugerovať, že vražda nie je vraždou, že život nie je životom, že rodina nie je rodinou,... a plno ďalších podobných obyčajných klamstiev. Sú to tak očividné klamstvá, priam bijúce do očí. Ale my? Akosi to nevidíme... Možno nechceme vidieť, možno nemáme prehľad o dianí ani vo svete ani na Slovensku, ale vôbec si neuvedomujeme, čo sa deje. Neuvedomujeme, pretože nič nerobíme

 

Prečo si to myslím? Pretože odjakživa sa klamstvo považovalo za zlo. Odjakživa sa ľudia stavali proti klamstvu a bojovali za pravdu. Len dnes akoby nám ohlúpel rozum. Skutočne, zdravý rozum sa v tejto dobe automaticky vypína (až nad tým zastáva ten malý zvyšok stále fungujúcich zdravých rozumov). Ja naozaj nedokážem pochopiť, ako je to možné. Ako je možné, že uveríme každému divadielku, každému prázdnemu sľubu a necháme sa zhypnotizovať skorumpovanou vládou či špinavou lobby. V skutku sa z nás stáva stádo dobytka, ktoré slepo nasleduje sebeckých pastierov. Najhoršie na tom je to, že si neuvedomujeme, čo robíme, a ako nás to ničí.
Slovenská i celá Európska populácia vymiera. Máme nadbytok seniorov (ktorí ľahšie uveria prázdnym sľubom a volia tých najväčších klamárov), ale nijakých vzdelaných a produktívnych mladých ľudí. No napriek tomu je tu také obrovské množstvo potratov, ktoré celá spoločnosť len podporuje. Chceme sa sami vyhubiť? Už nám netreba ani hladomor ani vojny, však my si to spôsobíme aj sami. No keby šlo len o vymretie populácie. Tu ide o vymretie morálky, o vymretie svedomia, citu a zahubenie duše! Sme schopní nechať sa oblbnúť natoľko, že bez výčitiek zabíjame. Že potraty nie sú vraždou? Tak ja vám dám príklad:

Aký je rozdiel medzi dieťaťom pred a po narodení? Myslíte si, že dieťa pred narodením nežije? Prirovnajme: Dieťa v bruchu matky nerobí nič, len mu bije srdce. Ani nedýcha, prijíma kyslík cez pupočnú šnúru. Nevidí, nepočuje, necíti. Žije teda? Ja som bola sedem dní v kóme. Nerobila som nič, len mi bilo srdce. Ani som nedýchala, dýchali za mňa prístroje. Nevidela, nepočula, ani som necítila. Žila som teda?
Aký je teda rozdiel medzi zabitím dieťaťa pred a po narodení? Myslíte si, že potrat nie je vraždou? Prirovnajme: Zabijete žijúceho človeka. Síce mu len bije srdce. Ale predsa žije, pretože mŕtvemu srdce nebije. Čo keby zabili mňa kým som bola v kóme? Síce mi len bilo srdce. Ale predsa som žila. Aj keď na hranici života, ale žila som. Medzi potratom a vraždou nie je nijaký rozdiel! Človeku nie je dané rozhodovať o živote. Život nevymyslel, nestvoril a nie je jeho. Človek nikdy vlastnými rukami nezostrojí človeka, ani nevymyslí nápoj života. Môže len skonštruovať stroj, ale to nie je živý človek. Preto, že nemôže spôsobiť začiatok sám od seba, nemôže spôsobiť ani koniec. Kto vie koľko géniov či skvelých politikov a lekárov sa už zabilo potratmi...

Takže, ľudstvo napriek mieru masovo vraždí. Pridáme sa k tomu, alebo budeme bojovať proti? Je to na nás. Čo je pre mňa ale ešte nepochopiteľnejšie, nie len že ľudia nevidia že "normálny" potrat v prvých mesiacoch nie je vraždou, dokonca v Amerike bojujú za taký hnus, akým je potrat pri pôrode. Tvrdia, že dieťa nie je človekom kým sa jeho hlava nachádza v maternici. A tak si predstavte čo robia: násilne dieťa otočia, aby sa rodilo nohami, porodia ho až po krk, tam pôrod zastavia, urobia dieru do lebky, VYSAJÚ  MOZOG a porodia dieťa mŕtve! Barack Obama je jedným z najväčších bojovníkov za tento nemorálny hnus! Tak kedy si to už uvedomíme a začneme sa búriť? Vy naozaj chcete žiť v takomto svete?
Jednou z možností prejavu vášho nesúhlasu a rozhodnutia postaviť sa je Národný pochod za život 22. septembra v Košiciach. Ešte raz vás teda vyzývam, nepremeškajte túto šancu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?