Sprostosť vždy zvíťazí!

Autor: Lucia Švecová | 23.8.2013 o 22:12 | (upravené 23.8.2013 o 22:23) Karma článku: 8,10 | Prečítané:  190x

Ak už nič iné, nad smerovaním dnešnej doby sa dá aspoň dobre zasmiať. Samozrejme, potom príde to strašné prebudenie a zistenie, že ono je to skutočnosť, ale dovtedy sa aspoň trochu zabavme. Keď už si tá vrchnosť nechce sama priznať svoju sprostotu, tak jej to priznajme aspoň my.

Hovorím tu väčšinou o tom, do akých strašných skutočností zašla dnešná doba (legálna pedofília, rodová rovnosť, sexuálna výchova od škôlky...). Lenže to ešte nie je nič moc oproti tomu, čo sa dá očakávať v budúcnosti. No teraz dosť strachu z katastrofických scenárov, radšej sa na tom zasmejme. Niekedy smiech pomôže uvedomiť si strašnosť situácie, keď zistíme, že sa nás to všetko naozaj týka.

Dnes už vyvešiavame do okien dúhové zástavy, vykrikujeme si na sociálnych sieťach, ako sú ľudia necharakterní keď odsudzujú homosexuálov len za to, že sa im páči niekto iný. Ale začína to narastať. Čo by ste povedali na to, keby sa na lavičkách v parku bozkávali nie len muž s mužom, ale dospelý s malým dieťaťom? A ešte keby spolu kočíkovali dieťa staršie od partnera toho dospelého človeka. Ale čo je ešte lepšie, dovolili by ste si zdvihnúť obočie nad tou komicky strašnou scénou, a oni by na vás zavolali políciu! No nebolo by to iba zavolanie, polícia by vás skutočne zatkla. No nie je to vtipné? Alebo keby sa miesto Barbie a Kena predával Ken a Ken transvestita, či malá Barbie s hračkou so sex shopu. Keby mala vaša dcérka čistou náhodou ako dvojicu Barbie s Kenom, najskôr by vás zbavili rodičovských práv. A teraz top - pri týchto pároch neschopných plodnosti budete musieť celý život zarábať na dôchodky celého sveta, pretože tu o pár rokov bude množstvo seniorov ale nijaká mladá produktívna generácia, no keď si dovolíte sťažovať sa, diskriminujete sexuálne menšiny (resp. v takej dobe už väčšiny). Kto by bol povedal, že Európska únia má taký zmysel pre humor...

Stále vám to nepríde smiešne? A čo takí dvaja svalnatí teenageri ostrihaní „na Justina" držiaci sa za ruky, ktorí pridávajú na sociálne siete statusy o skutočnom mužstve? Ešte ma jeden napadol - všetky „bordelárske" inštitúcie sa budú môcť v pokoji zatvoriť, pretože v škole deti naučíme ponúkať návrhy na spoločnú noc aj zadarmo. Ale čo je na tom všetkom úplne najlepšie, všetci, ktorí za tým stoja, sa budú tváriť seriózne! Oni idú v ústrety novému veku, bojujú za slobodu! Veď každý má právo na vlastnú identitu (čiže vlastnú sexuálnu orientáciu, nakoľko sa práve ona stala identitou človeka). A tak budú vysokoškolsky vzdelané učiteľky v škôlkach deťom čítať rozprávky o kráľovi a kráľovi, ktorí spolu žili šťastne až kým nepomreli, či o teplých žirafách, ktoré si adoptovali krokodíla, alebo o veľkom macovi, ktorí sa zaľúbil do päť ročnej medvedice.

Áno, viem, je trochu nemiestne smiať sa na tom. Ale čo iné sa dá nad touto dobou? Zatiaľ nemám vek ani prostriedky nejak proti nej bojovať, a tak si len píšem a smejem sa, ako dnes ľudia ani nevedia o svojej sprostosti.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Plavčan a SNS sú za svoju kauzu zodpovední. Ale Smer nie je bez viny

Smer sa nemôže tváriť, že nemá nič spoločné so systémom, akým sa delia eurofondy.

KOMENTÁRE

Boja sa, čo sa stane, ak z vojny zmizne človek. Elon Musk to chce zastaviť

Cieľ je ušľachtilý, ale nesplniteľný.


Už ste čítali?