Práva dieťaťa

Autor: Lucia Švecová | 22.8.2013 o 10:59 | (upravené 23.8.2013 o 14:18) Karma článku: 4,81 | Prečítané:  257x

Je mi strašne ľúto, že to takej pokrokovej spoločnosti musím pripomínať, ale zrejme tie tisícky „hrdých“ pedofilov a homosexuálov a desiatky liberálnych politikov zabudli na druhé z práv dieťaťa:

2. Zásada: Právo na zdravý duševný a telesný vývoj.

Dieťaťu sa má dostať zvláštnej ochrany a treba mu zákonmi a inými prostriedkami zabezpečiť, aby sa v slobodných a dôstojných podmienkach zdravým a morálnym spôsobom vyvíjalo telesne, duševne, mravne, duchovne a sociálne. Pri prijímaní zákonov hlavným hľadiskom majú byť najvlastnejšie záujmy dieťaťa.

 

Poďme sa pozrieť na to, ako sa dnešný svet k tomuto právu stavia:

-          Deti už nie sú chránené vôbec. Pedofília sa stáva legálnou, únosy detí sú v „záujme dožičenia lepšej výchovy", televízne programy a internetové stránky sa prestávajú označovať za nevhodné, lebo to predsa „popiera slobodu dieťaťa" a deti nemôžu vyrastať so svojou biologickou rodinou, lebo heterosexuálni rodičia v nich „upevňujú rodové stereotypy".

-          Keď chcú rodičia deti vychovávať morálnym spôsobom a v dôstojných podmienkach, aby sa zdravo vyvíjali duševne, mravne a duchovne, sú súdení za netoleranciu, popieranie slobody dieťaťa, a za iné vždy len vykonštruované dôvody.

-          Prijímajú sa zákony o povolení adopcie homosexuálov a legalizácií pedofílie a do škôl (aj škôlok) sa zavádza sexuálna výchova. Najvlastnejšie záujmy dieťaťa idú kdesi pomimo. V skutočnosti nikomu nejde o sexuálnu slobodu detí (čo je ale aj tak hlúposť, ktorá nie je v nijakom záujme detí, nie to v tom najvlastnejšom), o právo na rodičov, aj keď by boli homosexuálni, v skutočnosti ide ľuďom o ich vlastné pohodlie a o zničenie morálnych hodnôt slušnej spoločnosti.

 

Niektorí sa môžu vyhovárať na to, že pojmy „slobodné a dôstojné podmienky" či „zdravý a morálny spôsob" si môže každý vysvetliť inak a konanie dnešného sveta je tiež istým spôsobom slobodné, dôstojnosť sa s postupom času mení a podľa vykonštruovaných! „vedeckých" prác je aj toto zdravý a morálny spôsob.

Lenže toto všetko je klamstvo! My všetci to vieme, každý z nás to vie, každý z tých, ktorí za tým stoja. Ale nechcú to priznať. Prečo, to je záhadný a nepochopiteľný dôvod. Dnes už nechápeme, že k sebe musíme byť úprimní, pretože inak budeme otrokmi seba samých a svojich zlých vlastností.

Každý z nás má svedomie. V podvedomí vie, čo je správne, čo je prijateľné, čo je slušné, a čo nie. Vďaka nemu si tie pojmy, ktoré som spomínala vyššie, všetci vysvetľujeme aspoň približne rovnako. Lenže ktorási časť ľudstva klesla až tak hlboko, že to jednoducho začala ignorovať. A ignoruje to natoľko, že presviedča aj ostatných ľudí, aby na to zabudli, že je to v skutočnosti úplne inak. No stále je nás tu dosť veľa neskazených, ktorí ešte máme svoje svedomie. A my proti týmto zvrátenostiam budeme bojovať, lebo ide aj o naše životy a naše deti!

 

Čo dodať? Už asi len to, že ľudia bez svedomia sú zvery. A ja osobne si neprajem žiť v ZOO.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Plavčan a SNS sú za svoju kauzu zodpovední. Ale Smer nie je bez viny

Smer sa nemôže tváriť, že nemá nič spoločné so systémom, akým sa delia eurofondy.

KOMENTÁRE

Boja sa, čo sa stane, ak z vojny zmizne človek. Elon Musk to chce zastaviť

Cieľ je ušľachtilý, ale nesplniteľný.


Už ste čítali?