Práva dieťaťa

Autor: Lucia Švecová | 22.8.2013 o 10:59 | (upravené 23.8.2013 o 14:18) Karma článku: 4,81 | Prečítané:  255x

Je mi strašne ľúto, že to takej pokrokovej spoločnosti musím pripomínať, ale zrejme tie tisícky „hrdých“ pedofilov a homosexuálov a desiatky liberálnych politikov zabudli na druhé z práv dieťaťa:

2. Zásada: Právo na zdravý duševný a telesný vývoj.

Dieťaťu sa má dostať zvláštnej ochrany a treba mu zákonmi a inými prostriedkami zabezpečiť, aby sa v slobodných a dôstojných podmienkach zdravým a morálnym spôsobom vyvíjalo telesne, duševne, mravne, duchovne a sociálne. Pri prijímaní zákonov hlavným hľadiskom majú byť najvlastnejšie záujmy dieťaťa.

 

Poďme sa pozrieť na to, ako sa dnešný svet k tomuto právu stavia:

-          Deti už nie sú chránené vôbec. Pedofília sa stáva legálnou, únosy detí sú v „záujme dožičenia lepšej výchovy", televízne programy a internetové stránky sa prestávajú označovať za nevhodné, lebo to predsa „popiera slobodu dieťaťa" a deti nemôžu vyrastať so svojou biologickou rodinou, lebo heterosexuálni rodičia v nich „upevňujú rodové stereotypy".

-          Keď chcú rodičia deti vychovávať morálnym spôsobom a v dôstojných podmienkach, aby sa zdravo vyvíjali duševne, mravne a duchovne, sú súdení za netoleranciu, popieranie slobody dieťaťa, a za iné vždy len vykonštruované dôvody.

-          Prijímajú sa zákony o povolení adopcie homosexuálov a legalizácií pedofílie a do škôl (aj škôlok) sa zavádza sexuálna výchova. Najvlastnejšie záujmy dieťaťa idú kdesi pomimo. V skutočnosti nikomu nejde o sexuálnu slobodu detí (čo je ale aj tak hlúposť, ktorá nie je v nijakom záujme detí, nie to v tom najvlastnejšom), o právo na rodičov, aj keď by boli homosexuálni, v skutočnosti ide ľuďom o ich vlastné pohodlie a o zničenie morálnych hodnôt slušnej spoločnosti.

 

Niektorí sa môžu vyhovárať na to, že pojmy „slobodné a dôstojné podmienky" či „zdravý a morálny spôsob" si môže každý vysvetliť inak a konanie dnešného sveta je tiež istým spôsobom slobodné, dôstojnosť sa s postupom času mení a podľa vykonštruovaných! „vedeckých" prác je aj toto zdravý a morálny spôsob.

Lenže toto všetko je klamstvo! My všetci to vieme, každý z nás to vie, každý z tých, ktorí za tým stoja. Ale nechcú to priznať. Prečo, to je záhadný a nepochopiteľný dôvod. Dnes už nechápeme, že k sebe musíme byť úprimní, pretože inak budeme otrokmi seba samých a svojich zlých vlastností.

Každý z nás má svedomie. V podvedomí vie, čo je správne, čo je prijateľné, čo je slušné, a čo nie. Vďaka nemu si tie pojmy, ktoré som spomínala vyššie, všetci vysvetľujeme aspoň približne rovnako. Lenže ktorási časť ľudstva klesla až tak hlboko, že to jednoducho začala ignorovať. A ignoruje to natoľko, že presviedča aj ostatných ľudí, aby na to zabudli, že je to v skutočnosti úplne inak. No stále je nás tu dosť veľa neskazených, ktorí ešte máme svoje svedomie. A my proti týmto zvrátenostiam budeme bojovať, lebo ide aj o naše životy a naše deti!

 

Čo dodať? Už asi len to, že ľudia bez svedomia sú zvery. A ja osobne si neprajem žiť v ZOO.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Lipšicova advokátka: S takým postupom prokuratúry som sa ešte nestretla

Exposlanec zrazil 72-ročného chodca v septembri. Hrozí mu za to trest na dva až päť rokov väzenia.

KOMENTÁRE

Keď sa z nájomného vraha stane Superstar

Scény pri prepustení Kajínka pripomínali skôr rockový koncert.

KOMENTÁRE

Manchester: ako obmedziť dodávky kyslíka islamskému teroru

Svet niekdy nebol bezpečné miesto.


Už ste čítali?