Manželstvo

Autor: Lucia Švecová | 22.8.2013 o 8:52 | (upravené 25.8.2013 o 17:02) Karma článku: 10,06 | Prečítané:  327x

Tento svet ide jednoznačne dolu vodou. Sme svedkami akejsi „Dúhovej totality“, všetko sa obracia hore nohami a demokracia je len maskou. Čo sa to vlastne deje a prečo? Prečo niekto chce zničiť klasické manželstvo a rodinu? Prečo niekto chce zničiť zdravý rozum? Prečo niekto tie hlúposti všetkým vtĺka do hlavy a začína už pri malých deťoch? Akútne a smutné otázky. Čo si o tom myslieť?

Čo sa deje a prečo:

Za všetkým stojí sexistická lobby. Už nejde len o „presadzovanie práv homosexuálov". Zašlo to omnoho ďalej a blížime sa k bodu, kedy to už nepôjde napraviť.

Všetko to začalo upriamovaním pozornosti sveta na sex. Na fyzickú príťažlivosť, na šteklivé fotky a videá, na skazené vzťahy. Celá spoločnosť sa začala krútiť okolo sexu. Nijaký film ani seriál už nie je naozaj dobrý, ak tam nie je sex alebo aspoň odhalenejšia scéna. Móda sa krúti okolo toho, čo je sexy a čo nie. Rozšírila sa pornografia. A všetko sa to vyvalilo v takom množstve, že sa to postupne začalo stávať normálnym. Na filmoch s neslušnými scénami (aspoň voľakedy sme ich volali neslušné) už prestávajú byť označenia nevhodnosti. Každá druhá baba (a čoraz častejšie aj chalan) na ulici je skoro polonahá, inak by ju predsa nikto nebral. A keď nemá na peňažný úplatok, dá si aspoň veľký výstrih, aby mohla kedykoľvek a rýchlo ukázať „kozy". Čo je ešte horšie, nie len že sa to stalo úplne normálnym a nikto sa nad tým už ani nepozastavuje, postihlo to najmä deti a mládež.

Pokračovalo to homosexualitou. Tá tu vždy v istej miere bola, ale vždy sa považovala za psychickú úchylku, handicap. Bolo to niečo, na čo človek nebol hrdý. Ale keď sa už všetko krútilo okolo sexu, prečo homosexualitu udržiavať v tajnosti? Tá sa predsa najviac krúti len okolo sexu. Čoraz viac homosexuálov sa prestalo hanbiť a vyšli na verejnosť. Dostali sa na vysoké posty a tak sa homosexualita začala stávať populárnou. Niekde to zašlo až tak ďaleko, že človek, ktorý nie je „homo", nie je „in". Následne sa objavili aktivistickejší homosexuáli, ktorí boli na svoj handicap tak hrdí, že potrebovali osobitné práva a verejnú voľnosť, pretože ešte stále tu bola veľká časť populácie, ktorej sa táto móda nepáčila. A tak sa to tlačilo a tlačilo až sa to pretlačilo do politiky sveta a máme tu rodovú (gender) rovnosť. Pred pár rokmi by sa nad tým všetci zasmiali ako nad tou najväčšou kravinou, ale dnes seriózne učíme deti, že nie sú ani chlapec ani dievča, nezáleží na tom, ako sa narodili, môžu si sami slobodne vybrať, čím chcú byť.

Dnes sa sexuálna orientácia stala „identitou" človeka. Už sa nerozdeľujeme podľa rás ale podľa sexuálnej orientácie. Už tu nie je rasizmus ale homofóbia. A čo je najhoršie, z homofóbie sa stáva heterofóbia, pretože ako „správnu identitu" svet určil homosexualitu. Heterosexuáli sú súdení za „podporovanie rodových stereotypov". Keď to ale všetko zašlo až takto ďaleko, prebudili sa aj pedofili. Vždy boli považovaní za nechutných a nebezpečných zločincov. No keď sa už celá spoločnosť riadi sexuálnou orientáciou, prečo nepovažovať aj pedofíliu jednoducho za orientáciu? Iskierka nádeje pre pedofilov, ktorí sa svojej úchylky nechcú vzdať. A aby mohli svoju úchylku uspokojiť a pri tom nenútiť deti násilne ku sexu (aby sa aspoň v tejto oblasti riadili „morálkou"), prišli s nápadom sexuálnej výchovy detí od škôlky. Veď aj deti majú právo na sex! Voľakedy by sa rodičia vzbúrili, báli by sa o svoje deti, voľakedy sa na sex automaticky hľadelo ako na niečo, čo patrí až do manželstva, resp. aspoň do dospelého veku, kedy za to každý nesie zodpovednosť sám. Ale dnes je každá vzbura považovaná za „popieranie slobody dieťaťa". A tak deti od 4 rokov učíme masturbovať, v škole ich učíme, že je lepšie užiť si sex ešte pred pubertou, aby to nemalo neželané následky a za chvíľu im to asi budeme na hodinách predvádzať aj naživo.

Ničenie manželstva a rodiny:

Za stav dnešného sveta teda môže sexistická lobby. „Zverejnením" sexu spustila katastrofickú reakciu udalostí, ktoré úplne nebadane a čoraz rýchlejšie ničia spoločnosť. Ako sa ale dá spoločnosť tak rýchlo zničiť?

Spoločnosť je zložená z menších článkov. Tieto menšie články tvoria hlavne rodiny, ktoré sú základom všetkého. Rodina je predpokladom na vzrast civilizácie a zdravá rodina na dobrú úroveň spoločnosti. A predpokladom rodiny je manželstvo. Preto sa začína útočiť práve naň. A keď sa zničí manželstvo, zničia sa aj zdravé rodiny a zničí sa celá spoločnosť. Už bude len stádo kráv a volov (ktoré sa bude zmenšovať, lebo homosexuálny a väčšinou aj pedofílny styk nie je schopný plodnosti), ktoré bude slepo počúvať a slúžiť pár najväčším kravám a volom na čele sveta.

Manželstvo stojí teda v prvej línií v boji proti „Dúhovej totalite". Lenže práve manželstvo je aj najkrehkejšie. Často ani netreba iné vplyvy na jeho zničenie. A preto treba manželstvo ako také aj konkrétne každé manželstvo osobitne chrániť a bojovať o jeho záchranu. Ak totiž neprežije manželstvo a rodina, tento svet už asi nebude mať nijakú nádej. Tento boj je na každom z nás. Všetci môžeme ísť príkladom a proti prúdu. I keď je to ťažké, ale je to potrebné. Aj keď sa naša slobodná vôľa stále zmenšuje, stále ju máme a môžeme si vybrať, ako budeme žiť. Možno nás to bude stáť obľúbenosť, kariéru a naše pohodlie, ale môžeme a čím ďalej tým viac aj musíme. Pretože ak to aj neprerastie do väčších rozmerov za nášho života, pôjde potom o naše deti, ak nič nespravíme.

 

Asi toľko si o tom myslím ja. Ja som rozhodnutá nenechať to tak a niečo robiť najmä preto, že som kresťanka. Tento „životný štýl" je proti mojej viere a mám aj kresťanskú povinnosť bojovať proti tejto zvrátenosti. Skutočne nastáva 3. svetová vojna. Nezrania sa v nej však telá, ale duše, a to je omnoho horšie. Táto situácia a to, ako budeme konať, stojí za zamyslenie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?